Головка 6-гранна ударна ROCKFORCE RF-4858080, 80 мм, під квадрат 1 дюйм. Змінна насадка для електричних та пневматичних гайковертів. Вона зійде для монтажа та демонтажа кріпних елементів. Ударна головка витримує високі динамічні навантаження, тому підходить для інтенсивної експлуатації на будівельному майданчику, в автомайстерні і слюсарному цеху.
Особливості
- Міцність і витривалість — головка зроблена із високоякісної сталі, розрахованої на ударність.
- Зношуваність — головка витримує високі навантаження.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rock Force |
| Країна виробник | Тайвань |
| Квадрат | 1" |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Робочий профіль | Шестигранник |
| Розмір max | 80 мм |
| Розмір min | 80 мм |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Торцева голівка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 150 ₴

